Skrzyniopalety z metalu

Charaterystyka skrzyniopalet

Skrzyniopalety metalowe wyróżniają się przede wszystkim dużą pojemnością. Jest to niezwykle ważna cecha, zwłaszcza przy składowanie wielu produktów. Z kolei frontowe drzwiczki ułatwiają dostęp do przechowywanego przez nas towaru. Te popularne nośniki logistyczne, są również popularne w branży rolniczej. Ich ocynkowana konstrukcja może być w bardzo prosty sposób dezynfekowana, dzięki czemu możemy w nich umieścić np. warzywa. Podobnie jak inne produkty metalowe (pojemniki siatkowe czy gitterboxy), skrzyniopalety współpracują z paletami drewnianymi i plastikowymi.

Jakie właściwości posiadają metalowe skrzynie?

  • łatwość w transporcie (składana konstrukcja),
  • duża pojemność,
  • prosty dostęp do składowanych produktów,
  • łatwość w zachowaniu higieny skrzyni,
  • trwała konstrukcja.
  • opcja nakładania jednej skrzyni na drugą.

Metalowe skrzyniopalety – oszczędność miejsca poza sezonem

Konstrukcja tych unikalnych skrzyń z metalu pozwala nam na łatwe i proste złożenie ich. Co więcej, każdy może zrobić to samemu. Skrzynio palety po złożeniu zajmują bardzo mało miejsca (nawet 75% mniej niż rozłożona skrzynia!). Dodatkową funkcjonalnością jest otwierana dłuższa ściana, dzięki które w prosty sposób ułożymy nasz towar.

Wszystkie skrzynie można również sztaplować. Nakładając jedną skrzynkę na drugą, zaoszczędzimy wiele miejsce na magazynie.

Leave Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *