Jak składować, posortować drobne produkty?

pojemnik warsztatowyJeśli zarządzamy magazynem operującym drobnymi produktami, często sprzedawanymi na sztuki, warto zainteresować się pojemnikami magazynowymi. Są to plastikowe kontenerki o dość niewielkich rozmiarach, powszechnie stosowane w warsztatach naprawczych czy liniach montażowych. Ich konstrukcja ułatwia sortowanie czy sztaplowanie w stosy jak i korzystanie z produktów. Wygodne dojście od frontu pozwala na szybki dostęp do produktu, jego zastosowanie czy też poprzez miejsce na etykietę, czytelne i widoczne oznaczenie. Pojemniki te częstokroć występują w wersji z palikami dystansowymi. Służą one do sztaplowania pojemników wyznaczając pionowe odstępy. Ułatwia to korzystanie jak i zapobiega przesuwaniu się pojemników względem siebie.

Zalety stosowania pojemników plastikowych

pojemnik sztaplowanyMagazynowanie drobnych elementów również przyspiesza produkcję, zapobiega gubieniu się drobnych elementów, jak i pomaga zarządzać zaopatrzeniem w elementy. Hale montażowe nie mogą istnieć bez tego typu pojemników. Jest to nieodłączne wyposażenie zarówno magazynów, warsztatów czy profesjonalnych linii montażowych.

Wykonane z wysokiej jakości plastiku pojemniki magazynowe można z powodzeniem czyścić, a ich konstrukcja gniazdowa ułatwia składowanie pustych w stosy.

Miejsca na etykiety zostały tak opracowane by w widoczny sposób oznaczać składowane elementy, zwiększa to wydajność i wygodę osób pracujących jak i zapobiega nieporozumieniom i redukuję ilość pomyłek.

Leave Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *