Pojemniki siatkowe – idealne do magazynu

pojemnik siatkowyPojemniki z siatki, zwane również koszami siatkowymi, to rewelacyjne rozwiązanie w supermarketach i sklepach, gdzie są wykorzystywane jako pojemniki wystawowe. Unikalna konstrukcja pojemników drucianych pozwala nam na ekspozycję naszego towaru. Ich konstrukcja umożliwia również nakładanie jednego pojemnika na drugi, dzięki czemu znacząco jesteśmy w stanie zaoszczędzić miejsce.

Kosze druciane – wymiary i konstrukcja

Kosze druciane wyróżniają się bardzo solidną konstrukcją, która została ocynkowana na potrzeby pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych. Tak wyprodukowane kosze są w stanie „pracować” na magazynie, czyli hali produkcyjnej dobrych kilka lat. Standardowe wymiary pojemników siatkowych to 800×600, 1200×800, czy 1200×1000. Te pojemniki z metalu są dzięki temu w stanie idealnie współpracować z wózkami paletowymi, przez co przeniesiemy je szybko i prosto w dowolne miejsce na naszym magazynie lub sklepie.

składany pojemnik metalowy

Składana konstrukcja

Jak widać na powyższym rysunku, pojemniki druciane można w łatwy sposób złożyć, gdy nie są używane – zaoszczędzi nam to wiele miejsce na magazynie, czy podczas transportu wyżej wymienionych koszy drucianych.

Leave Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *