Gitterbox a certyfikacja EPAL

gitterbox licencja epalMetalowe skrzynie gitterbox, zwane również potocznie skrzyniopaletami metalowymi, to nośniki logistyczne popularnie używane w praktycznie każdym magazynie na Starym Kontynencie. By zachować standard wykonania, oraz pełną oryginalność produktów, gitterboxy posiadają specjalne oznaczenia EPAL. Dzięki widocznym oznaczeniom na każdym pojemniku, jesteśmy w stanie dostrzec rok produkcji każdej skrzyniopalety oraz nazwę jej producenta.

 

Zastosowanie gitterboxów

Do czego tak naprawdę najlepiej nadają się gitterboxy? Na pewno do przechowywania i transportu materiałów produkcyjnych, części samochodowych oraz odpadów z produkcji. Ich konstrukcja zapewnia długoletnią żywotność, nawet podczas pracy z bardzo masywnymi i niewymiarowymi produktami/częściami/odpadami produkcyjnymi. Produkt jest ocynkowany (proces galwanizacji w procesie produkcji), i może pracować wewnątrz budynku jak i na zewnątrz, podczas każdych warunków pogodowych.

Skrzyniopalety metalowe – Standardowe wymiary

gitterbox-uchylna-klapaStandardowe wymiary metalowych skrzyń predysponują je do współpracy z innymi nośnikami logistycznymi. Bez problemu jesteśmy w stanie przenieść metalowy pojemnik za pomocą popularnego „paleciaka”, czyli wózka widłowego. Konstrukcja skrzyni pozwala nam także uzupełnić jego podłogę paletą z plastiku, czy drewna. Standardowy wymiar 1200×1000, 1200×800, czy 800×600 sprawia, że pojemniki możemy również umieścić na wózku transportowym, i przewieźć w dowolne miejsce na hali magazynowej.

Z jakimi produktami współpracuje skrzyniopaleta gitterbox?

  • wózki transportowe (np. dolly),
  • palety drewniane
  • palety plastikowe
  • wózki paletowe

Leave Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *